Casting do „Blaszanego Bębenka” w Teatrze Capitol we Wrocławiu

Casting do „Blaszanego Bębenka” w Teatrze Capitol we Wrocławiu

Teatr Muzyczny Capitol ogłasza casting dla profesjonalnych aktorek i aktorów, wokalistek i wokalistów, tancerek i tancerzy do spektaklu „Blaszany bębenek” na podstawie powieści Güntera Grassa, w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, z muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego i choreografią Eweliny Adamskiej-Porczyk.

Premiera spektaklu przewidziana jest na 6 października 2018 roku. Próby odbędą się w okresach: od 5 do 23 czerwca oraz od 1 sierpnia do premiery.

Wymagania:
• wiek do 40 lat,
• dobra aparycja i harmonijna budowa ciała,
• umiejętności taneczno-ruchowe na wysokim poziomie,
• profesjonalne umiejętności wokalne i aktorskie.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do castingu w formie krótkiego CV ze zdjęciem do 1 marca 2018 na adres sekretariat@teatr-capitol.pl (w tytule wiadomości: casting Blaszany Bębenek).

Wszystkie uczestniczki i uczestników obowiązuje casting taneczny.
W zgłoszeniu należy zadeklarować, czy chce się przystąpić do castingu wokalno- aktorskiego oraz podać preferowaną datę przesłuchania (4 lub 5 marca 2018).

Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na casting, który odbędzie się w dniach 4-5 marca 2018 roku od godziny 11.00 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Należy przygotować:
na casting taneczno-ruchowy: wygodny strój i obuwie zmienne,
na casting wokalno-aktorski:
• piosenkę możliwie jak najpełniej prezentującą umiejętności wokalne (stylistyka dowolna, wykonanie a capella, z własnym akompaniamentem lub półplaybackiem dostarczonym w pliku mp3),
• fragment dowolnego tekstu trwający nie dłużej niż 1 minutę.

link do oryginalnego teksty na stronie Teatru Capitol >>tutaj<<